طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای نوپرداز بر اساس جدیدترین تکنولوژی روز دنیا انجام می گردد. طرح و ایده شما با استفاده از زبان برنامه نویسی php و پایگاه داده mysql پیاده سازی می گردد. جهت اطلاعات بیشتر با متخصصان ما در این زمینه در تماس باشید.

خدمات طراحی وب سایت در شرکت نوپرداز با امکانات ویژه به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

شما می توانید برای ثبت سفارش، دریافت مشاوره رایگان برای ساخت سایت خود و یا کسب اطاعات بیشتر در این زمینه هم اکنون با متخصصان ما در بخش پشتیبانی شرکت نوپرداز تماس حاصل فرمایید.

امروزه شرکت های زیادی هستند که در زمینه طراحی وب سایت فعالیت دارند و اغلب هم مدعی طراحی سایت حرفه ای هستند، اما واقعا چه عواملی نشان دهنده حرفه ای بودن یک وب سایت هستند؟ رعایت چه نکاتی سبب می شود که یک سایت حرفه ای قلمداد شود؟

در ادامه مطلب به این مباحث می پردازیم:

گرافیک ظاهری سایت

نخستین چیزی که مشتری پس از ورود به وب سایت شما با آن مواجه خواهد شد، گرافیک ظاهری سایت شما است. اگر وب سایت شما دارای ظاهری نامناسب و رابط کاربری ضعیفی باشد سبب گیج شدن و خستگی بازدید کنندگان خواهد شد و اغلب آن ها ترجیح می دهند به سرعت سایت شما را ترک کنند. پس استفاده از متخصصان در زمینه UI و UX وب سایت از جمله مهم ترین عواملی است که باید به آن توجه داشت

متخصصان شرکت طراحی سایت نوپرداز تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا ظاهر گرافیکی سایت شما به صورتی حرفه ای و به نحو احسن پیاده سازی شود.

امنیت سایت

امنیت

امروزه بزرگ ترین شرکت های دنیا هم با وجود هزینه های زیادی که در بخش امنیت شبکه ها و وب سایت های خود دارند، از خطر حملات اینترنتی در امان نیستند. در نتیجه حتما هنگام طراحی سایت خود به نکات امنیتی توجه داشته باشید، در غیر این صورت وب سایت شما به راحتی توسط هکر ها قابل نفوذ خواهد بود. توصیه می شود در این زمینه با افراد متخصص در زمینه امنیت شبکه مشاوره داشته باشید.

تکنولوژی های جدید در طراحی سایت های حرفه ای همیشه مورد نظر شرکت نوپرداز بوده است و در پروژه های شما نیز رعایت خواهند شد.

بررسی ویژگی های طراحی سایت حرفه ای

  • یک سایت حرفه ای هدف مشخصی دارد و برنامه ریزی های لازم برای آن انجام شده است.
  • داشتن طرح و برنامه برای بازاریابی محصولات سایت
  • قرار دادن اطلاعات حیاتی در بخش بالایی سایت
  • لینک سازی مناسب و رعایت اصول سئو داخلی و خارجی وب سایت
  • ارتباط مناسب سایت با شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، توئیتر و…
  • عدم استفاده از فایل های آزار دهنده مانند فلش
  • کدنویسی حرفه ای و مطابق با قوانین بهینه سازی سایت
  • استفاده از یک سرویس میزبانی معتبر و با کمترین درصد قطعی سرور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *